Konfirmasjonsgudstjenester
Konfirmasjonsgudstjenester

Konfirmantoversikt

19 mai kl 11.00

Sokneprest Harald Fylling
Adine Sophie Berg
Aksel Johan Aasehaug Søraas
Andreas Skudal Ullaland
Brede Frigaard Torgersen
Caroline Gjelsvik
Fredrik Moldestad Abotnes
Helga Brekke Aadland
Ingvar Mjanger Rafteseth
Jesper Sem Rohde
Julie Risnes
Malin Hammer
Marie Fossedal Arildsen
Pernille Kvamsøe
Sine Reisæter
Therese Nøttestad
Tobias Luneng
Tuva Blikra Erichsen

 

26 mai kl 11.00

Kapellan Marte H. Ottesen
Bendik Sømoen
Emma Telle
Fredrik Leversen Lund
Hans-Christian Instanes
Ida Knag Matre
John Even Skjelnes Loftesnes
Julie Frostad-Høyvåg
Line Ludvigsen
Maria Sæle Oen
Mathias Laastad
Mia Langseth Roll
Oliver Fagerbakke Skeie
Oliver Storm Midtun Holen
Siri Igland Nordland
Sofie Hereide
Solveig Congwei Hodneland
Ulrik Grung Roll

19 mai kl 13.00

Sokneprest Harald Fylling
Amalie Haugland
Anine Dyrdal
Anne-Lise Bru
Emma Adolfsen Voldsund
Eva Eide-Hågøy
Hanne Hjørnevik Schwab
Ian Olsen Hestholm
Ingrid Sofie Størdal Tveit
Jonas Thorbjørnsen Hinna
Kristine Friksen Langballe
Kristine Bog Vikane
Liam Nicolay Krokeide
Heffernan
Leah Gjerde Bruvold
Martine Haaland
Mille Moe Wollertsen
Ruben Tobias Løtveit
Sebastian Lien
Sondre Dyrdal
Steffen Austegard
Thea Gundersen
Victor Lepsøy Iversen

26 mai kl 13.00

Kapellan Marte H. Ottesen
Amalie Fløysand Sivertsen
Anna Nødset Bringedal
Christian Olsen Bolstad
Christopher Johannessen
Haldor Indrehus Vikane
Ingeborg Ning Chruickshank
Isak Kjerland Kristoffersen
Isak Østerbø Fimland
Kristina Sæle
Lea Låstad
Louise Magnus Smøraas
Martin Skaar Mørch
Mathias Dømbe Larsen
Paul Nesse Martens
Thea Ellingsen Karadas
Therese Fetveit Sundal
Tora Karine Risa Angaard
Ulrik Grung Roll
Viktor Bouwer Knudsen

20 mai kl 11.00

Sokneprest Harald Fylling
August Kristian Blich
Ramstad
Bendik Fossland Førdestrøm
Casper Mathias Hope
Eirik Eikeseth Otterå
Kristina Konstanse Ulvik
Kristine Joys
Lauritz Rostrup
Sondre Leiknes
Stina Skaathun-Helgesen
Tamara Bergset
William Solheim Lekven

26. mai kl 15.00

Kapellan Marte H. Ottesen
Daniel Skarstein
Emilie Haram-Hundven
Emma Gildernes Gjessing
Erik Kleivdal
Frøya Fonneland Jørgensen
Herman Thunes Svarthumle
Ida Skålevik Monsvik
Jonathan Kjørsvik Arnøy
Marius Gjerde Vik
Martine Møklebust Rebnord
Olve Skaar
Sølve Andre Håvik
Thea Gildestad Skjervheim

 

20 mai kl 13.00

Sokneprest Harald Fylling
Axel Snorrason
Christine Krey
Christoffer Nesheim Hansen
Clement Ishimwie Niyokindi
Endre Kløvtveit
Fredrick Aarø Bjånesø
Hanna Polden
Helene Wigand Alvheim
Henrik Knudsen Kvernland
Jaran Andreas Nygaard Bjørk
Julia Yasmin Emmes
Markus Brevig Birkeland
Martin-Andreas Meisingset
Heimdal
Oscar Olderøy Holmen
Sean Martin Tvedt
Theodor Johannes Opstvedt
Tuva Hatlegjerde